سیاست حریم خصوصی کاربران

ما یعنی فروشگاه اینترنتی یوزر موبایل به آدرس https://usermobile.ir هستیم.

فعالیت شغلی ما در حوزه فروش آنلاین موبایل ، قطعات موبایل ، لوازم و ابزار تعمیرات موبایل ، لوازم جانبی موبایل و یا هر چیزی در حوزه موبایل را رائه خدمت می کنیم.

علاقه و بازدید کاربران عزیز فروشگاه یوزر موبایل باعث خوشحالی ماست و به همین دلیل ما با توجه به مهم بودن حریم خصوصی کاربران تمام تلاش خود را می کنیم تا از حریم خصوصی و اطلاعات کاربران خود پاسداری نماییم.

ما اطلاعاتی همچون نام ، آدرس ایمیل و داده های معاملاتی  مانند اطلاعات خرید ، منطقه جغرافیایی در هنگام خرید و ثبت نظرات را با استفاده از کوکی ها دریافت می کنیم  و قبول توافق نامه ، ثبت و در خواست و همچنین استفاده شما از این وبسایت به منظور رضایت شما از این موارد می باشد.

ما اطلاعات جمع آوری شده از کاربران خود را در اختیار غیر قرار نخواهیم داد و از آنها در جهت اهداف تجاری خود استفاده میکنیم.

با این حال با توجه به گسترده بودن فضای اینترنت و نیاز داشتن به بخش های مختلف در جهت بهبود بهتر خدمات ، ما از شرکتها و اشخاص متخصص و با تجربه کمک خواهیم گرفت از جمله خدمات هاستینگ و متخصصین طراحی سایت و …. این به این معنی است که ما در فضای اینترنت با تمام تلاش جهت نگهداری اطلاعات شخصی کاربران بازم هم امکان این را می دهیم که نشت اطلاعات وجود داشته باشد.

پس اکنون با دانستن این موضوع حق اعتراض را از خود سلب می نمایید.

یوزر موبایل ممکن است در قسمت ثبت نقد و نظر های  کاربران آنها را به علت مناسب نبودن با قوانین سایت و یا قوانین اجتماعی آنها را ویرایش کرده و یا منتشر نکند و یا حتی اگر پیامی مصداق محتوای مجرمانه باشد یوزر موبایل این حق را دارد تا از طریق اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی اقدام نماید.