درباره یوزر موبایل

فروشگاه یوزر موبایل از سال 1397 تاسیس و در سال 1399 به صورت جدی فعالیت خود را آغاز کرد.

ما در شهر مقدس مشهد دارای یک مجموعه فیزیکی بزرگ و با کیفیت با خدمات فروش موبایل ، فروش قطعات موبایل ، تعمیرات تخصصی موبایل و فروش ابزار تعمیرات موبایل به صورت متمرکز و کاملا تخصصی و حرفه ای می باشیم و در جهت آموزش قشر موبایل فروش و تعمیر کار موبایل قدم های بزرگی را برداشته ایم.

قدیمی ترین عضو یوزر موبایل جناب آقای حسین بابایی مدیریت این فروشگاه می باشد و از سال 1386 به صورت مداوم و حرفه ای در حوزه فروش موبایل ، تعمیرات موبایل و لوازم جانبی موبایل فعالیت دارند.

ما روزانه با مشتریان حضوری مواجه میشویم که دقدقه شان کافی نبودن اطلاعات فضای مجازی و وبسایت های حوزه موبایل درباره حقایق گوشی های موبایل در بازار است و به ما به عنوان یک مرکز تعمیرات و تامین قطعات مراجعه می کنند تا بتوانند شکاف این حقیقت را پر کنند.

و عمده سوال مشتریان این است که کدام گوشی موبایل کمتر دچار تعمیر می شود؟

و یا کدام برند ها ی موبایل قطعاتشان در بازار موجود است؟

ما جواب این سوا ل ها را هر روز در اختیار تعداد زیادی از مشتریان و کاربرانمان قرار می دهیم و برای اطمینان خاطر کاربران برای هر بخش موبایل از متخصص همان قسمت کمک میگیریم.

تمامی افراد مورد تعامل ما از متخصصان و کارشناسان حوزه موبایل می باشند که رزومه کاری خوبی از خود به جای گذاشته اند.

برای اینکه تخصصی تر به این سوال ها جواب دهیم حوزه های هر بخش را به شکل زیر تقسیم بندی کردیم:

بخش کارشناس بازار جهت متناسب بودن قیمت و مقایسه امکانات با سایر برند ها

بررسی بخشهای سخت افزاری توسط تعمیر کاران خبره سخت افزار

بررسی سیستم عامل موبایل و بیان نقاط قوت و ضعف توسط نرم افزار کار حرفه ای موبایل

بررسی موجود بودن قطعات و سهولت تامین قطعات یدکی برند ها توسط قطعه فروش های اصلی

بررسی موجود بودن لوازم جانبی و قابلیت نصب گجت های مختلف روی هر برند به صورت مجزا

عمده هدف ما جواب دادن به این سوال ها و تامین بهترین گوشی های موبایل با بهترین سفارش های موجود به همراه گارانتی و رجیستر معتبر و همچنین تهیه قطعات یدکی اصلی موبایل به صورت مستقیم از وارد کننده اصلی به دست کاربران و تعمیر کاران موبایل است ، لوازم جانبی اصلی و کاربردی نیز جز لاینفک این مجموعه می باشد.

دقدقه دیگر ما قشر تعمیرکاران موبایل است که اغلب یا با نبود قطعات مواجه هستند و یا با نداشتن ابزار مناسب برای تعمیر موبایل دست و پنجه نرم می کنند.

از این پس تعمیرکاران موبایل در جای جای میهن عزیزمان ایران همیشه می توانند از ابزارهای بروز مطلع شده و آنها را به راحتی خریداری نمایند و قطعات اصلی مورد نظر خودشان را فقط با ثبت سفارش تهیه نمایند.

آرزوی ما این است که حقیقت سرتاسر این جهان را فرا بگیرد تا کسی از ندانستن گمراه نشود.